Tāpēc jau mums ir TĀDS veikals!

[ A+ ] /[ A- ]

Domāju tā

Tāpēc jau mums ir TĀDS veikals!

Marija Pozņaka

Tā noskaņa ir netverama,

Ko decembris mums sirdī auž,

Tā plūst no cilvēkiem un namiem,

To piesnigušie meži pauž.

Tuvojas Ziemassvētki, un mēs saviem tuvākajiem gribam vēlēt un teikt labus vārdus. Bet kas ir tuvākie? Ģimene, radi, draugi… Tuvākais ir arī veikals, uz kuru ikdienā dodamies iepirkties.

Mums tuvākais ir Kartonfabrikas veikals. To arī apmeklējuši daudzi garāmbraucēji vai atbraucot speciāli. Te pāri dambim nāk iedzīvotāji no Lašupēm un atpakaļceļā ar veikala gardumiem pie upes baro pīles. Bet visvairāk, protams, nāk tuvējie un smeļ enerģiju visai dienai.

Nese biju «Daugā». Pie ieejas durvīm satiku paziņu no Pārogres. Šī brīnās, ko es te meklējot, jo mums tur esot TĀDS veikals! «Jā,» apstiprinu. «Arī darbinieki ir brīnišķīgi.»

Tiešām, pie veikala meitenēm vari vērsties ar jebkuru jautājumu. Piemēram, pēkšņi izdomāju, ka jāaizbrauc ciemos uz laukiem. Jautāju Gunai, ko lai paņem līdzi. Viņa iesaka Holandes sieru. Nē, nodomāju, to gan nevajag, jo viņiem ir savas brūnaļas. Taču aizbraucot redzu uz galda svaigu pienu un… Holandes sieru.

Citreiz pie letes varu pat neiedziļināties ne preces cenā, ne garšā, jo Zanda pateiks, kas man noteikti ir jānopērk.

Vietā, kur gozējas smaidoši dzeltenie banāni, satieku Anitu un Jūliju. Atskan jautājums, kāpēc ilgāku laiku neesmu redzēta. Tātad arī viņas gaida savējos.

Mašīnas ar precēm pieripo bieži, sortiments liels, cenas apmierina. Ja gribat satikt vadītāju, tad sākumā meklējiet kaut kur pie plauktiem. Viņa iesaiņotās preces noliks tā, ka tā, ka noteikti gribēsi iegādāties. Es tik brīnos, kā viņai atliek laiks saviem papīru darbiem. Laikam ir labi palīgi.

Un Edvīns! Viņš ir visbiežāk sastaptais vīrietis mūsu apvidū. Strādā katru garo dienu. Te nupat viņš redzams pie letes ar gaļas produktiem, te jau stumj smagi piekrautos ratus un pēkšņi atrodas pie stiklotiem plauktiem, jo uzmana aizdomīgos pircējus.

Andai jautāju, kad ir tā diena, kurā viņas visas varētu sveikt aroda svētkos. «Man ir svētki, kad eju uz darbu,» sekoja atbilde. Komentāri lieki, tāpēc arī radās šis stāsts.

Ja Lāsma citreiz rāda nopietnu seju, tad tas arī pieder pie lietas. Stingrībai jābūt!

Savākuši pilnu grozu, steidzamies pie kases. Tur labestības aura no Jolantas un Gitas pat zem maskām jūtama.

Nu tāpēc jau mums ir TĀDS veikals!

Lai svētki Jums visiem darbā katru dienu! Lai mums kopā ir gaišas domas pār balti vizošu mēness ceļu, kuru kopā ar Ziemassvētkiem ejam!

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!