Štaueres juniores cīnās par palikšanu A divīzijā

[ A+ ] /[ A- ]

29. jūlijā Slovākijas pilsētā Spiškā sākās Eiropas junioru čempionāts basketbolā meitenēm, kurā Latvijas izlases sastāvā piedalās arī ogrēniete Kristiāna Štauere. Jāatzīst, ka mūsu meitenēm veicas ne pārāk labi, jo pirmajās trijās spēlēs piedzīvoti zaudējumi un tagad jācīnās par vietas saglabāšanu starp Eiropas labākajām komandām.

Apakšgrupas pirmajā spēlē latvietes ar 53:65 piekāpās itālietēm. Kristiānas kontā trīs punkti un trīs atlēkušās bumbas. Otrajā mačā ar 51:79 tika atzīts lietuviešu pārākums, bet ogrēniete guva 10 punktus. Apakšgrupas pēdējā spēlē mūsējās ar 52:59 zaudēja poļu vienaudzēm, Kristiāna izcēlās ar 12 puntiem, trīs atlēkušām bumbām un trīs bloķētiem metieniem.

Pēdējā vieta apakšgrupā nozīmēja, ka latvietēm kopā ar Beļģijas, Ungārijas un Čehijas basketbolistēm jāspēlē par vietas saglabāšanu A divīzijā. Vakar Latvijas izlase tikās ar beļģietēm un ārkārtīgi sīvā cīņā tikai pašā spēlēs galotnē spēja uzvarēt ar 63:59. Kristiāna šajā spēlē izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un izdarīja divas rezultatīvas piespēles.