Taurupē atvērts jauns zobārstniecības kabinets

[ A+ ] /[ A- ]

Ulda Prancāna foto Zobārste Iveta Vīgante pie ikdienas darba aprīkojuma jaunatvērtajā Taurupes kabinetā.

Taurupē atvērts jauns zobārstniecības kabinets

Uldis Prancāns

Taurupieši un arī vairāku kaimiņpagastu iedzīvotāji sen bija pelnījuši saņemt zobārstniecības pakalpojumu labiekārtotā darba kabinetā.

No 3.aprīļa Taurupes ambulances telpās atvērts jauns zobārstniecības kabinets, kur strādā sava aroda speciāliste, daktere Iveta Vīgante. Saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatību Latvijā izsludināta ārkārtas situācija, tāpēc pagaidām pacienti tiek gaidīti vienīgi akūtu un neatliekamu vajadzību gadījumā. Plānotais darba laiks – piektdienās no pulksten 14 līdz 19 un katru otro sestdienu – no 11 līdz 17. Būtiska loma būs iepriekšējam pierakstam un pieprasījumam.

Kādreiz šajā pat telpā bija pieejama zobārsta palīdzība, bet krietnu laika sprīdi cilvēki savu vairāk vai mazāk sāpīgo problēmu atrisināt varēja, tikai mērojot pagaru ceļa gabalu līdz Aizkrauklei, Skrīveriem vai Ogrei.

Kā iezīmējās eventuālo klientu ilgi gaidītais notikums un pārtapa realitātē? Atklāj daktere: «Doma par individuālu ārstniecības praksi man bijusi vienmēr. Neizmantojot kredītu, pati saviem spēkiem iegādājos profesionālā aroda tehnisko aprīkojumu un ikdienas solim nepieciešamos komponentus. Palika pēdējais punkts – konkrēta darba vieta. Divi varianti cerības neattaisnoja. Zvanīju uz tuvākā reģiona pagastu pārvaldēm, interesējoties par piemērotu darba kabinetu. Viens no pirmajiem, ko uzrunāju, bija Taurupes pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Stafeckis. Jā, meklētais esot. Pamazām viss notika.

Vairāk par zobārsti Ivetu Vīganti un plānoto darbu Taurupē lasiet 8.aprīļa „OVV”.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!