Tiekamies, lai paši baudītu un citus atbalstītu!

[ A+ ] /[ A- ]

«Saimēnieši» aicina ikvienu atbalstīt labdarības pasākumu «Iespēja 2018».

Jau septīto gadu Ogres novada Dienas centrs «Saime» un biedrība LUXVIRIDIA aicina savus draugus, atbalstītājus un īpaši tos, kas līdz šim pat nenojauta, ka mēs esam, uz kārtējo pavasara labdarības pasākumu «Iespēja 2018».

2018.gada priecīgā ziņa – beidzot mums pašiem ir savs teātris!. Šobrīd esam pozitīvo ļaužu teātris «Ārpus robežām» un dzīvojam dienas centrā «Saime».

Kurš teica, ka teātris nav pa īstam, vai tikai – gandrīz kā dzīvē? Teātris nav tikai vieta, kur ir garderobe, skatuve un bufete. Teātris ir visur un vienmēr. Izrāde nebeidzas, tavi acu plakstiņi ir priekškars. Šekspīra vārdiem: «Visa pasaule ir teātris, kur cilvēki ir aktieri, un viņi katrs nāk un iet no skatuves, un katram sava loma ir ne viena vien”.

Teātris no parastās ikdienas rada brīnumu, un katrs mēs esam daļa no tā. Spēja saskatīt un baudīt brīnišķīgo dzīvi ir teātra uzdevums. No rīta pamosties, priekškars paceļas, un tu vari būt jebkas.

Lūdzu, atnāc! Pavadīsim trešdienas vakaru kopā un izbaudīsim izrādi «Savādais no Roterdamas». Ar šo izrādi jau esam paceļojuši pa Latviju. Pērnā gada nogalē piedalījāmies un uzvarējām Lietuvas teātra festivālā īpašiem cilvēkiem bez īpašām vajadzībām. Maija sākumā izrāde dodas uz Brestu. Arī tev būs sava loma, un tavs emocionālais stāvoklis aplausu formā rādīs, cik tu labi esi iejuties lomā.

Šo vakaru vēl skaistāku padarīs vairāki tautā iemīļoti mākslinieki: Marija Naumova, Elza Rozentāle, Iveta Baumane, Roberts Pētersons un perkusionists Viesturs Samts, biedrības «Cerību spārni» Gaismas teātris, Zvaigžņu dzirksts duo, dziesminieks Artis Salaks no Imantas ar savu psihoterapeiti, JVClubs, pozitīvo ļaužu teātris «Ārpus robežām», Dienas centra «Saime» mākslinieki.

Katrs skatuves brīnumdaris ar savu slavu, nopelniem, pieredzes nastu. Arī šoreiz zvaigžņu spožums ir svētku košumam un sirds siltumam.

Tiekamies 23.maijā pulksten 19.00 Ogres Kultūras centra Lielajā zālē, kur radīsim iespēju sirsnībai, un tā būs laba dāvana Ogrei šajā jubilejas gadā.

Pie ieejas biļeti nedabūsi, bet varēsi par ziedojumu iegūt kādu Saimes mākslinieku rokdarbu. Saziedotos līdzekļus ieguldīsim Sportisko un radošo aktivitāšu dienu organizācijā «IE{SPĒJA}2018», kas notiks viesu namā «Debesu bļoda» no 11. līdz 13.jūnijam.

Jurijs Lanavojs, Dienas centra vadītājs

Foto no dienas centra «Saime» arhīva