Tomes Tautas namā – Guntas Šmidres dabas foto izstāde

[ A+ ] /[ A- ]

Tomes Tautas namā – Guntas Šmidres dabas foto izstāde

Dzintra Dzene

Kopš 18.februāra Tomes tautas namā var aplūkot foto kluba «Ogre» biedres Guntas Šmidres dabas foto izstādi «Pavasara celmlauži». Tiesa gan, Gunta pati sevi par foto mākslinieci neuzskata – gluži vienkārši dabas foto ir viņas kaislība.

Gunta vienkāršās, ikdienišķās lietās spēj saskatīt skaistumu un kā pati teic: «Vienmēr esmu domājusi, ka pasaule ir pilna brīnumiem!» Doma par fotogrāfiju izstādi briedusi jau sen, to beidzot realizēt palīdzējusi foto kluba «Ogre» biedre Ludmila Millere. Gunta šobrīd uz laiku devusies ārpus Latvijas, un foto izstāde atklāta dienu pirms viņas aizceļošanas. Savā sociālo tīklu Facebook.com kontā Gunta raksta: «Šodien, pilnīgi negaidot, jūtos tik aizkustināta un pateicīga! Šis ir brīdis, kad mana māja ir uzsprāgusi, un goda vietā stāv čemodāns, kurā nekādi nevaru saprast, kas ir galvenais, kas tajā jāieliek. Stress, bailes u.tt. Parasts stāvoklis pirms aizbraukšanas. Vismaz man.Un šajā laikā negaidīti atraksta mana fotokluba kolēģe Ludmila Millere un piedāvā uzrīkot manu foto izstādi. Nekad to neesmu darījusi un vēl šajā brīdī, kad drīz jālido prom.

Un Ludmila izdara visu – atlasa bildes, izdara visu, ko parasti dara autors. Un šodien atsūta foto no iekārtotās izstādes, neprasot neko!» tā Gunta.

Tomes Tautas nama vadītā Sarmīte Pugača atzīst, ka līdz ar Guntas bildēm Tomes Tautas namā sagaidīti pirmie pavasara vēstneši. Un šo pavisam tuvā pavasara izjūtu G.Šmidres foto var izbaudīt ikviens izstādes apmeklētājs.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!