Trapiņš turpinās vadīt Ikšķiles novada pašvaldību

[ A+ ] /[ A- ]

Trapiņš turpinās vadīt Ikšķiles novada pašvaldību

Ritvars Raits

Lai arī 17.novembrī Ikšķiles novada pašvaldība bija slēgta, tas netraucēja domes ārkārtas sēdei, kas norisinājās attālināti. Sēdes darba kārtībā bija tikai viens jautājums – par Induļa Trapiņa atbrīvošanu no Ikšķiles novada pašvaldības domes priekšsēdētāja amata. Ar balsu vairākumu (9:6) deputāti lēma, ka Indulis Trapiņš no sava amata nav jāatstādina.

Pieprasījumu par I.Trapiņa atbrīvošanu no Ikšķiles novada pašvaldības domes priekšsēdētāja amata bija parakstījuši seši Ikšķiles novada domes deputāti – Kaspars Grīnbergs, Jānis Kravalis, Dace Kļaviņa, Edgars Logins, Juris Saratovs un Kaspars Upaciers. Atkāpšanās pieprasījuma iemesls esot pašvaldības vadītāja pēdējā laika nelikumīgās rīcības – noasfaltēts ceļš gar  ģimenes īpašumiem, kuros notiek nesaskaņota būvniecība un ierīkots nelegāls karjers, bet pašvaldības karjerā «Kaparāmuri» izveidota bīstamo atkritumu kaudze.

Lēmumprojekts par Trapiņa atbrīvošanu no ieņemamā amata tika noraidīts, jo deviņi deputāti – Mariss Martinsons, Česlavs Batņa, Toms Āboltiņš, Inguna Bērziņa, Jānis Hartmanis, Agita Kābele, Arvīds Akmanis, Valentīns Špēlis un arī pats Indulis Trapiņš – nobalsoja pret to.

Visu rakstu lasiet 20.novembra „OVV”.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!