Trīs Lielvārdes pamatskolas skolotājas apbalvotas ar «Atzinību»

[ A+ ] /[ A- ]

Anitas Sakas foto Skolotājas Sandra Pētersone (no kreisās), Rudīte Kažociņa un Anda Bariņa pēc pašvaldības apbalvojumu saņemšanas.

Trīs Lielvārdes pamatskolas skolotājas apbalvotas ar «Atzinību»

Ritvars Raits

1.septembrī Zinību dienas pasākums Lielvārdes pamatskolā bija īpašs, jo trim šīs mācību iestādes ilggadējām pedagoģēm – Andai Bariņai, Sandrai Pētersonei un Rudītei Kažociņai – tika pasniegti Lielvārdes novada pašvaldības apbalvojumi «Atzinības». Apbalvojumus pasniedza domes deputāts Edgars Gribusts. Visas trīs skolotājas Lielvārdes pamatskolā strādā jau 25 gadus.

Andai Bariņai apbalvojums «Atzinība» piešķirts par ilggadēju profesionālo darbību, mērķtiecīgu darbu izglītības procesa vadībā un attīstībā Lielvārdes pamatskolā. Sandrai Pētersonei un Rudītei Kažociņai apbalvojums piešķirts par ilggadēju, mērķtiecīgu, radošu un profesionālu pedagoģisko darbu izglītojamo izaugsmes veicināšanā.

Lielvārdes novada pašvaldība apbalvojumu «Atzinība» piešķir par izciliem sasniegumiem un ievērojamu ilgtermiņa ieguldījumu novada labā izglītības, kultūras, sporta, tautsaimniecības, veselības aprūpes, sociālajā, un tūrisma jomā, sabiedriskās kārtības nodrošināšanā un citās ar valsts pārvaldi vai sabiedrisko darbību saistītās jomās, kā arī par ilggadēju, radošu darbu un/vai atzīmējot darba jubilejas.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!