Uz Dzejas dienām Ķegumā aicina māsas Agrita un Dace Priedoliņas

[ A+ ] /[ A- ]

Uz Dzejas dienām Ķegumā aicina māsas Agrita un Dace Priedoliņas

Uz Dzejas dienām Ķegumā aicina māsas Agrita un Dace Priedoliņas

Ritvars Raits

Šoruden visā Latvijā Dzejas dienas tika atzīmētas jau 55.reizi. Jauks un ļoti emocionāls literāri – muzikāls Dzejas dienu pasākumu ar nosaukumu «Māsas» septembrī notika arī Ķeguma novada bibliotēkā.

Ķeguma novada bibliotēkā dzejas draugus ar savu daiļradi iepazīstināja divas pašu novada radošas personības – māsas Agrita un Dace Priedoliņas. Māsas atklāja savu dzīvesstāsts, kas caurvijās ar brīnišķīgu Agritas dzeju un Daces mūziku, aizraujot klausītājus. Bibliotēkas darbinieces atklāj, ka pasākums izvērtās sirsnīgs un aizkustinošs, piepildīts ar pozitīvām emocijām.

Dace ķegumiešiem jau bija labi pazīstama kā ļoti aktīva novada dziesminiece, bet ar Agritas daiļradi pasākuma dalībnieki iepazinās pirmo reizi, atzīstot, ka viņa visus patīkami pārsteidza. Starp citu, Agritas dzeju var iepazīt septiņos dzejas kopkrājumos un vienā pašas veidotā dzejas krājumā «Pārdomu takas». Savukārt Dacei klausītāji vaicāja, vai kādreiz būs viņas skaisto dziesmu grāmata. Mūziķe atbildēja ar noslēpumainu smaidu un dziesmas vārdiem – «neko nevar skaidri zināt…»

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!