Uz Jumpravas pamatskolas direktora amatu trīs pretendenti

[ A+ ] /[ A- ]

Pagājušajā nedēļā noslēdzās pieteikumu pieņemšana konkursā uz vakanto Jumpravas pamatskolas direktora amatu. Kā atklāja Lielvārdes novada pašvaldības Izglītības nodaļas vadītāja Inga Reķe, savu dalību konkursā pieteikuši trīs kandidāti. Tostarp visās četrās mūspuses novadu pašvaldībās joprojām ir samērā daudz vakanču, lielākā daļa no tām – tieši izglītības iestādēs.

Lielvārdes novada pašvaldības vispārējās pirmsskolas izglītības iestāde «Pūt vējiņi» aicina darbā divus pirmsskolas pedagogus, logopēdu, kā arī pārtikas noliktavas pārzini (uz noteiktu laiku). Pieteikumus sūtīt uz e-pasta adresi putvejini@lielvarde.lv. Lielvārdes novada sporta centram vajadzīgs apkopējs uz noteiktu laiku. Jumpravas internātpamatskola aicina darbā ārpusklases darba organizatoru (0,5 likmes), internāta skolotāju (viena likme), palīgskolotāju (0,3 likmes), sociālo zinību skolotāju (0,26 likmes) un direktora vietnieku saimnieciskajos jautājumos – autovadītāju (viena likme). Pieteikšanās līdz 18.jūlijam. E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolai vajadzīgi fizikas skolotājs, vēstures skolotājs, latviešu valodas skolotājs (uz noteiktu laiku), programmēšanas pamatu un datorikas skolotājs (nepilna slodze), kā arī speciālās izglītības skolotājs (nepilna slodze).

Ikšķiles novada pašvaldība, kas drīzumā atklās jaunuzcelto pirmsskolas izglītības iestādi «Čiekuriņš», līdz 30.jūnijam aicina pieteikties kandidātus uz šādām vakancēm: speciālās pirmsskolas izglītības pedagogs, skolotājs logopēds, izglītības psihologs un fizioterapeits. Tīnūžu pamatskolā vajadzīgs pirmsskolas skolotājs, sākumskolas skolotājs, kā arī krievu valodas skolotājs (piecām kontaktstundām nedēļā) – pieteikšanās līdz 29.jūnijam. Ikšķiles Brīvā skola aicina pulkā dabaszinību skolotāju un sākumizglītības skolotāju, motivācijas vēstuli un CV sūtīt uz e-pasta adresi info@brivaskola.lv.

Ķeguma novada pašvaldība izsludinājusi pieteikšanos uz Sociālās aprūpes centra «Senliepas» vadītāja amatu, pieteikšanās līdz 1.jūlijam. SAC «Senliepas» vajadzīgs arī aprūpētājs, pieteikumus gaidīs līdz 2.jūlijam.

Ogres novada sporta centrs meklē fizioterapeitu un futbola treneri, pieteikumus gaidīs līdz 4.jūlijam. Ogres Basketbola skolai vajadzīgs treneris darbam uz noteiktu laiku. Ogres 1.vidusskola aicina darbā latviešu valodas un literatūras skolotāju, kā arī matemātikas skolotāju pamatskolā un mūzikas skolotāju. Ogres Valsts ģimnāzijai vajadzīgs informātikas un fizikas skolotājs. Ogres bērnudārzs «Zelta sietiņš» aicina darbā mūzikas skolotāju, bērnudārzs «Strautiņš» – pirmsskolas izglītības skolotājus, arī Ogresgala bērnudārzā «Ābelīte» vajadzīgs pirmsskolas izglītības skolotājs.

Ritvars Raits