Uz Latvijas izlasi uzaicināti divi mūspuses hokejisti

[ A+ ] /[ A- ]

Uz Latvijas izlasi uzaicināti divi mūspuses hokejisti

Ritvars Raits

No 11. līdz 13.novembrim Dānijas pilsētā Esbjergā norisināsies pārbaudes turnīrs hokejā, kurā Latvijas izlase mērosies spēkiem ar Norvēģijas un Dānijas valstsvienībām. Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš uz šo turnīru uzaicinājis 26 spēlētājus. Starp uzaicinātajiem ir arī divi mūspuses hokejisti – ķegumietis Ēriks Vītols un ikšķilietis Emīls Ģēģeris.

2001.gadā dzimušais Ēriks Vītols ir vārtsargs, šobrīd viņš spēlē komandā «Dinamo Rīga». Šajā pašā komandā vēl pagājušajā sezonā spēlēja arī 1999.gadā dzimušais uzbrucējs Emīls Ģēģeris, kurš šosezon devies leģionāra gaitās un pārstāv Francijas hokeja klubu «Anglet».

8. un 9.novembrī Latvijas izlase Daugavas ledus hallē aizvadīs kopīgus treniņus, bet uz Dāniju mūsu hokejisti dosies 10.novembrī. Pirmo spēli Dānijas turnīrā Harija Vītoliņa padotie aizvadīs ceturtdien, 11.novembrī, pulksten 20:00 (pēc Latvijas laika), spēkojoties ar Norvēģijas komandu. Savukārt piektdien, 12.novembrī, Latvijas hokejisti tajā pašā laikā tiksies ar mājinieci Dāniju. Abas Latvijas spēles varēs vērot LTV7 kanālā.

 

 

 

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!