Uz talku Likteņdārzā

[ A+ ] /[ A- ]

Turpinot iepriekšējo gadu tradīcijas, arī šogad Ogres Politiski represēto kluba valde ar Ogres novada pašvaldības atbalstu organizē talku Likteņdārzā. Šogad talka notiks 4.jūlijā, ikviens aicināts piedalīties.

Izbraukšana no Ogres uz Likteņdārzu Koknesē paredzēta pulksten 9.00, autobuss, kā parasti, gaidīs braucējus laukumā pie Ogres novada Kultūras centra, informē Ogres novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Pieteikties talkai var Ogres politiski represēto kluba valdē pirmdien, 3.jūlijā, no pulksten 14 līdz 17, Brīvības ielā 15, Ogres novada Kultūras centra 246.telpā, tālr. 65046838, taču var nākt uz autobusu un doties ceļā uz talkošanas vietu arī bez iepriekšējas pieteikšanās.

Par darbarīkiem, ko līdzi ņemt, stāsta Ogres Politiski represēto kluba priekšsēdētājs Ivars Kaļķis: «Kā katru gadu, arī šoreiz esmu sazinājies ar Likteņdārza pārstāvi, lai noskaidrotu par darāmajiem darbiem talkā un arī par darbarīkiem. Saņēmu atbildi, ka būs jāveic labiekārtošanas darbi, tāpēc būtu labi, ja dāmas paņemtu līdzi kapļus, savukārt kungiem nekas nav jāņem līdzi – lāpstas būs pieejamas Likteņdārzā.»