Uz tikšanos arī 2011. gadā!

[ A+ ] /[ A- ]

Cienījamie lasītāji! Viena balsošana nule aiz muguras, bet nākamā mums, redakcijai, ne mazāk būtiska, vēl tikai sākas – kopš 1.oktobra «Latvijas Pasts» izsludinājis preses abonēšanas kampaņu 2011. gadam.

Kādas šajā maratonā būs «Ogres Vēstis Visiem»?

Iznākšanas regularitātē un cenas ziņā – viss tāpat kā iepriekš. Varat laikrakstu abonēt vienu pašu vai komplektā ar «Laimīgo Programmu», vai komplektā ar «Laimīgo Programmu» un žurnālu «Māja» (skat.tabulās).

Būs arī daži jaunumi. Pirmais – izdevniecība «SIA «Mediju nams»» mainīs žurnāla «Māja» izdošanas dienu, tāpēc nākamgad savās pastkastītēs to saņemsit tūdaļ pēc iznākšanas – piektdienās (nevis kā šogad – otrdienās, ar novēlošanos). Otrais – pašlaik notiek sarunas ar vēl vienu abonēšanas kompāniju par alternatīvu abonēšanas iespēju. Ja nonāksim pie mums visiem izdevīga risinājuma, nekavējoties Jūs, cienījamie lasītāji, par to informēsim!

Arī nākamgad «Ogres Vēstis Visiem» abonentiem būs iespēja saņemt juridiskās konsultācijas. Tāpat gādāsim, lai Jūsu mājās kopā ar laikrakstu nonāktu 2011.gada kalendārs.

Būs lasītāju vēstuļu konkursi un cita veida cīkstēšanās, piemēram, kā pašlaik, tuvojoties Laura Reinika koncertam Ogrē, kad veiksminiekiem ir iespēja saņemt balvā gan picu visai ģimenei, gan L.Reinika disku, gan arī biļeti uz koncertu.

Ļoti daudz gaišas enerģijas izstaroja saldā akcija. «Galvenais nav tas, cik liela vai maza materiālā vērtība, bet gan tas, ka esam veiksmīgie!» teica cukura maišeļu ieguvēji. Viņu prieks un labestība spārnoja arī mūs, redakcijas darbiniekus. Apzināmies, kāds varbūt palika sarūgtināts, jo pilno ložu ir tik, cik ir, un visiem nekad nevar veikties. Tomēr mūs iepriecina daudzās atzīšanās: «Šis ir pirmais laimests manā mūžā!» Tālab arī turpmāk solāmies sarūpēt šādus mazus, jaukus pārsteigumus, kas daudziem sāksies ar vārdu «pirmoreiz»!

Bet nu no saldēdiena – pie rupjmaizes! Jo neba jau cukura maišeļa vai kalendāra dēļ Jūs mūs lasāt.

«Man patīk, ka «Ogres Vēstīs Visiem» ir tematikas dažādība – no visa kā var atrast,» savas ģimenes vārdā teic ogrēniete Iveta Siliņa. «Pat mūsu vecākais puika – pirmklasnieks Heinrihs – pārskata avīzi, viņu galvenokārt interesē sporta notikumi.» Birzgalietis Juris Šķeltiņš atklāj, ka pats avīzi sāk lasīt ar 2.lappusi, jo patīk redakcijas rubrika «Sveicināti!», kā arī publicistiskie raksti. Savukārt viņa dzīvesbiedre Vineta vispirms ieskatoties reklāmas un sludinājumu lappusē.

«Es vienmēr ar interesi izlasu lappusi «Praktiski un noderīgi»,» saka ikšķiliete Lija Salmiņa. «Tur ir vērtīgi padomi veselības kopšanai, dārzam, interesantas ēdienu receptes un daudz kas cits.»

«Mani visvairāk interesē ziņas no pašvaldībām. Te uzzinu, kā klājas kolēģiem citos novados,» tā Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Rudzītis. « Ar lielu interesi izlasu arī rakstus par politiku.»

«Avīze man ir mīļa kā draudzene,» piezvanījusi redakcijai, saka Almas tante, kura savu uzvārdu atklāt nevēlējās. «Pa logu skatos un gaidu pastnieci. Ja ilgāk nenāk, raizējos, vai maz šodien būs…»

«Man patīk lasīt par interesantiem cilvēkiem,» teic Līna Šurkus no Pikalnes.

Savukārt Biznesa augstskolas «Turība» un Biznesa vadības koledžas lektore Valija Ulmane, kura darbdienās ir rīdziniece, bet nedēļas nogalēs – ķeipeniete, saka: «Lasu «Ogres Vēstis Visiem», jo gribas taču zināt par vietu, kur dzīvoju.»

«Man tā reģionālā reforma ar jaunajiem novadiem nepatīk,» tā bijusī ogrēniete, tagad jumpraviete Zinaīda Zālīte. «Tāpēc priecājos, ka šajā pārnovadu laikrakstā man ir iespēja lasīt par visu bijušo Ogres rajonu.»

Tiesa, ar tiem pārnovadiem mums reizēm iet tāpat kā senajā Čangalienā un Slātavā. Dažs ogrēnietis pārmet: ko mēs par tiem laukiem rakstot, viņš, lūk, visu mūžu Ogrē nodzīvojis, viņu neinteresējot pat tas, kas paša jaunajā novadā, aiz pilsētas robežām, notiek. Un laucinieki jau ar’ nepaliek atbildi parādā. Tad nu mēs meklējam vidusceļu – lai visiem labi. Un, kā arvien, esam atvērti Jūsu ierosinājumiem, idejām un arī kritikai. Zvaniet un rakstiet mums! Kopā ar Jums arvien vēlamies mainīties uz augšu, jo redakcijas moto ir – «Atver sevi pārmaiņām, bet neļauj izzust vērtībām!»

«Ogres Vēstis Visiem» jau pašlaik abonēt varat gan «Latvijas Pasta» nodaļās, gan arī pie mums, redakcijā (bez komisijas maksas), Ogrē, Brīvības ielā 48 (bijušajā Ogres novada domes ēkā).

Uz tikšanos arī 2011.gadā!

 

Laikraksta «Ogres Vēstis Visiem»

abonēšanas cenas 2011.gadā

«Ogres Vēstis Visiem», bez pielikumiem (indekss 3120)

 

Abonēšanas periods

Abonēšanas cena

Fiziskai

personai

Juridiskai

personai

Pensionāram

un invalīdam

1 mēnesis

2.30

4,30

2,20

3 mēneši

6.90

12.90

6.60

6 mēneši

13.80

25.80

13.20

12 mēneši

26.90

51.60

25.90

«Ogres Vēstis Visiem» +

«Rīgas Viļņu Laimīgā Programma» (indekss 3121)

 

Abonēšanas periods

Abonēšanas cena

Fiziskai

personai

Juridiskai

personai

Pensionāram

un invalīdam

1 mēnesis

3,20

4,50

3,00

3 mēneši

9,60

13,50

9,00

6 mēneši

19,20

27,00

18,00

12 mēneši

37,90

54,00

34,90

«Ogres Vēstis Visiem» +

«Rīgas Viļņu Laimīgā Programma» +

žurnāls «Māja» (indekss 3122)

 

Abonēšanas periods

Abonēšanas cena

Fiziskai

personai

Juridiskai

personai

Pensionāram

un invalīdam

1 mēnesis

5,00

6,20

4,80

3 mēneši

15.00

18,60

14,40

6 mēneši

28.90

36,90

27,90

12 mēneši

56,90

69,90

54,90