Uz zādzību Ciemupē ierodas ar taksometru no Rīgas

[ A+ ] /[ A- ]

Uz zādzību Ciemupē ierodas ar taksometru no Rīgas

Ritvars Raits

2016.gada naktī uz 29.septembri Ciemupē, Uzvaras ielā, tika izdarīta dažādu darba instrumentu un citu vērtīgu mantu zādzība no kādam uzņēmumam piederošas automašīnas «VW Caddy». Kā izrādās, zādzību izdarījuši trīs gados jauni vīrieši, kuri tam kā transporta līdzekli izmantojuši taksometru.

Automašīnu «VW Caddy» pie savas mājas uz nakti bija novietojis uzņēmuma darbinieks Arnis. Nākamajā rītā vīrietis ieradās pie automašīnas, bet uzreiz pat nepamanīja, ka notikusi zādzība. Tikai pirmajā pieturvietā viņš pamanījis, ka mašīnai izsists logs, bet salonā vairs neatrodas darba instrumenti, kā arī dažas viņa personīgās mantas. Zādzības rezultātā uzņēmumam nodarīti materiālie zaudējumi par kopējo summu 2653,66 eiro, bet mašīnas vadītājam Arnim – 260 eiro apmērā.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa darbiniekiem, veicot operatīvās darbības, izdevās noskaidrot, ka šīs zādzības izdarīšanā iesaistīti trīs Rīgā dzīvojoši vīrieši – Kaspars Govčis, Vladislavs Borisovs un Aleksejs Saharovs. Visiem trijiem tika uzrādīta apsūdzība, bet viņu krimināllietu izskatīja Zemgales rajona tiesas Ogrē tiesnese Inta Naruška. Borisovs tiesu gan nesagaidīja, jo ir miris, kriminālprocess daļā pret viņu tika izbeigts.

Triju apsūdzēto liecības daudzējādā ziņā atšķirās. Piemēram, lielu daļu vainas bija uzņēmies nu jau mirušais Borisovs, savukārt Govčis savu vainu tā arī neatzina. Savukārt Saharovs ir taksometra vadītājs, turklāt ne jau gadījuma – viņš jau iepriekš bija pazīstams ar personām, kas izdarīja zādzību, turklāt, kā pats atzina, ļoti labi saprata, ko viņa biedri izdarīja Ciemupē. Par to, ka viņš Borisovu un Govči aizveda uz Ciemupi, kur tie apzaga automašīnu, Saharovam dažas dienas vēlāk kā atlīdzība tikuši samaksāti 45 eiro.

Vairāk lasiet 14.februāra „OVV”!

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!