Uzticos jaunajai paaudzei, nevis stagnātiem

[ A+ ] /[ A- ]

Izšķirošais moments ir klāt! Kā jau rakstīju 7.aprīļa un 7.maija «OVV», lai kaut ko mainītu, vērstu uz labāku, nedrīkst tikt ievēlēti pašlaik esošie deputāti, nedz eksprezidenti, kas neko nav darījuši Latvijas labā!

Neticiet viņu melīgajiem, nodevīgajiem solījumiem, jo ir redzams, kur ir novesta valsts, kas tiek arvien vairāk degradēta. Un ne jau kādas mistiskas krīzes dēļ!

Es, piemēram, balsošu par jaunajiem, teiksim, par Raivi Dzintaru. Esmu pārliecināts, ka balsot obligāti jāiet visiem, jo nebalsošanas gadījumā reakcionārie spēki atkal tiks pie varas ar savu roklaižu, pakalpiņu atbalstu.

Pēdējā laikā izmisumā novestajā tautā ir dzirdamas sarunas, pat tāds kā protests: «Balsošu par «Saskaņas centru», jo nav jau vairs par ko…» Tas jau nu galīgi nekam vairs neder! Vai tad tagad Rīgā ar Ušakovu vadībā kaut kas ir uzlabojies? Pat paši krievvalodīgie atzīst, ka ir vīlušies. Vēlot par šo spēku, automātiski par valsts valodu iegūsim krievu valodu (latviešu valoda jau tagad daudz kur tiek ignorēta). Ekonomika, politika, kultūra un viss pārējais pilnībā tiks pakārtots Maskavas diktātam. Nekā labāka nebūs. Vai to jūs gribat?

Ir saprotama cilvēku neapmierinātība ar pastāvošo vēlēšanu sistēmu (sarakstiem), arī Satversme jāuzlabo un daudz kas cits. Jāveic daudzi radikāli soļi,un to var izdarīt tikai jaunākās paaudzes politiķi (kaut pieļauju, ka arī viņi var kļūdīties), bet nevis stagnāti, kas jau gadiem ilgi sēž siltās vietiņās, ar blatu palīdzību ieliekot ienesīgos amatos savus radiniekus, draugus, paziņas un izsaimniekojot Latviju.

Padomājiet par to visu! Tikai aktīvi darbojoties var ko sasniegt!