– Vai ārkārtējā situācija ir mainījusi jūsu iepirkšanās paradumus?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

– Vai ārkārtējā situācija ir mainījusi jūsu iepirkšanās paradumus?

Edgars Dreijers no Lielvārdes:

– Jā, jo tagad, piemēram, sestdienās nevar nopirkt cigaretes, arī alkoholu. Tiem cilvēkiem, kuri pīpē, jāiepērkas darbdienās, bet ne visi to var! Neredzu iemeslu, kāpēc sestdienās un svētdienās jāaizliedz iespēja iegādāties cigaretes…

Alens Siliņš, strādā Ogrē:

– Es nesaprotu, kas pie mums notiek? Pārtikas iegādē tas nav tik būtiski, bet kāpēc aizliegt iespēju pirkt cigaretes, kad tās vajag? Sāksies haoss, spekulanti visu varēs darīt… Cilvēkiem neviens nejautā, klausās un dara, ko citas valstis saka.

Ingrīda Cera no Pārogres:

– Man pašai nekas nav mainījies, iepērkos lielveikalā. Tagad palīdzu kaimiņiem, kuri baidās iet uz veikalu pašreizējā situācijā. Nopērku avīzes un citu, ko viņiem vajag. Pati strādāju. Kad beidzu darbu, tad sapērkos un aiznesu pasūtīto.

Bruno Ozoliņš no Birzgales:

– Nē! No laukiem vienreiz mēnesī atbraucu un sapērkos riktīgi. Panest varu, ir mugursoma, soma. Birzgalē ir mums divi veikali, bet ne viss, ko vajag, tur ir. Ir savi lopi, vistiņas, zosis… Salīdzinot ar pilsētniekiem, esmu laimīgs cilvēks.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!