– Vai gadījies, ka kaimiņi jums sagādājuši kādas neērtības?

[ A+ ] /[ A- ]

01_zinaidaZinaīda Kosogova no Lielvārdes:

– Pagājušajā gadā manu dzīvokli nopludināja augšējie kaimiņi, teica, ka caurule esot plīsusi. Solīja sekas novērst, veicot kosmētisko remontu, bet diemžēl tā arī neizdarīja. Par to, ka kaimiņi trokšņotu, gan nevaru sūdzēties.

 

02_veraVera Raiļana no Ogres:

– Šobrīd dzīvoju Lielvārdē. Te kaimiņi tieši remontē savu dzīvokli, bet ne ilgāk par septiņiem vakarā, tā ka sūdzēties nav par ko. Ogrē bija problēmas ar kaimiņos dzīvojošiem jauniešiem, kuri bieži skaļi strīdējās un meta cigarešu galus uz mūsu balkona.

 

03_svetlanaSvetlana Sadovska no Lielvārdes:

– Agrāk kaimiņi savus dzīvokļus remontēja arī vakaros, turklāt samērā vēlu. Tagad ir modernāki materiāli un instrumenti, lielākā daļa remontu arī jau izdarīta. Kādreiz neērtības sagādāja kaimiņos dzīvojoši dzērāji, bet nu viņi iztiesāti no saviem dzīvokļiem.

 

04_maldaMalda Jirgena no Lielvārdes:

– Mani kaimiņi netraucē, bet pēc nesena anekdotiska gadījuma pretenzijas bija pret mani. Mana kaķenīte bija uzlēkusi uz kaimiņu balkona, bet viņu suns aiz dusmām istabā saplosīja aizkarus. Kaimiņiene teica, ka es esot vainīga, lai maksājot par nodarīto skādi 180 latus…