– Vai jums interesē mūsu deputātu valsts amatpersonas deklarācijas?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

 

– Vai jums interesē mūsu deputātu valsts amatpersonas deklarācijas?

 

Aivis Jānis Plotiņš no Ogres:

– Interesē gan – cik nopelna un kādus darījumus veic. Uzskatu, ka vēlētājiem ir jāseko līdzi gan savu deputātu darbam, gan materiālajam stāvoklim, lai būtu droši, ka viņi strādā iedzīvotāju interesēs un nenodarbojas ar finansiālām mahinācijām.

 

Edgars Siliņš no Birzgales:

– Mani deputātu deklarācijas interesē tikai tik daudz, lai redzētu, cik daudz viņiem ir amatu un labi atalgotu darbu. Ierindas cilvēkiem parasti nav iespējas strādāt vairāk par vienu darbu un attiecīgi vairāk nopelnīt.

 

Aivars Puriņš no Ogres:

– Vispār es neinteresējos par citu cilvēku maciņu saturu. Ar deputātiem gan ir nedaudz citādi, jo man kā vēlētājam katra informācija ir svarīga, lai tad, kad būs nākamās vēlēšanas, zinātu, vai ir vērts par viņiem atdot savu balsi.

 

Roberts Ivzāns no Ogres:

– Tagad vasarā tam īsti nav laika, bet, ja sanāk, tad vietējā avīzē palasu par to. Nesen tieši bija par mana brālēna deklarāciju rakstīts, arī izlasīju, vai viņam ar to viss kārtībā.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!