– Vai jūs apgrūtina iestāžu attālinātais darbs?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

– Vai jūs apgrūtina iestāžu attālinātais darbs?

Lolita Kudrjavceva no Ogres:

– Nē! Man patīk strādāt attālināti. Domāju, ka tas ir ļoti efektīvi, jo cilvēki pasargā sevi ne tikai no Covid, bet arī no gripas un citām infekcijām. Tā ir pieredze, uzņēmumi varēs pārliecināties, ka attālināts darbs – tas ir labi…

 

Arvīds Deniss no Ogres:

– Nē, neapgrūtina, uz pašvaldības iestādēm neeju. Tur man neko nevajag. Kad eju uz veikalu, lietoju masku. Kad eju uz pastu vai aptieku, arī uzvelku masku. Kad satieku uz ielas kādu deputātu, saku: «Sveiki, deputāt!» vai pamāju ar roku.

 

Agris Bērziņš no Pārogres:

– Pagaidām man nav nekāda sakara ar tādām iestādēm. Ko vajag, visu var nokārtot ar telefona un interneta palīdzību. Tur viss ir! Senioriem varētu būt grūtāk, bet gan jau kāds palīdz – bērni vai labi kaimiņi. Bez palīdzības neatstāj!

 

Vizma no Ogres:

– Nē, bet daudz ko tomēr neesmu izdarījusi, jo man vajag tiešo kontaktu ar cilvēku, visu nevar attālināti. Tehnoloģiju līmenis nav tik augsts. Jauni cilvēki šajā laikā neko nezaudēs, bet jauniešiem pensijas vecuma ļaudīm jāpalīdz.

 

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!