– Vai jūsu ģimenē atzīmē Tēva dienu?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

– Vai jūsu ģimenē atzīmē Tēva dienu?

 

Andris Krauja no Ogres:

– Līdz šim Tēvu dienā parasti pasniedzu savam tēvam kādu nelielu dāvanu, paspiedu roku un viss, tāda īpaša atzīmēšana nekad nenotika. Pēdējos pāris gadus, kad pats esmu kļuvis par tēvu, ir patīkami, ja dēls ar mammas palīdzību kaut kā īpaši uzsmaida man attiecīgajā dienā, bet svinības joprojām neorganizējam.

 

Gatis Heidingers no Ogres:

– Jā, Tēva dienu mēs atzīmējam. Tā mūsu ģimenei ir kā iespēja kaut kur doties visiem kopā un labi pavadīt laiku, piemēram, piknikā pie dabas. Mums ģimenē ir trīs dēli, Tēva dienā viņi mani sveic ar pašgatavotām dāvaniņām.

 

Jānis Ābols, viesojas Ogrē:

– Nē, tādu Tēva dienu es neatzīmēju. Mans tētis dzīvo Tīnūžos, bet mēs tik bieži nemaz netiekamies, tādas Tēva dienas tradīcijas mums nav. Mana mamma jau mirusi, kad ir Mātes diena, es viņu pieminu savās domās.

 

Iveta Caune no Ikšķiles:

– Man grūti spriest, ko šajā gadījumā nozīmē «atzīmēt». Tēva diena mūsu ģimenē ir nedaudz citāda, nekā pārējās dienas. Tā īpaši mēs to nesvinam un neko nedāvinām, bet mums mājās ir svētku pusdienas, uzcepam kūku, kuru kopīgi baudām.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!