– Vai sekojat līdzi sporta notikumiem?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

– Vai sekojat līdzi sporta notikumiem?

Andris Aleksjonoks no Birzgales:

– Sekoju. Prieks par basketbolu, par zelta medaļu Tokijas Olimpiskajās spēlēs. Visus sporta veidus neskatos, jo tam neiznāk laika, bet basketbolu – jā! Mans sports ir visi lauku darbi, bet mūsu sportistiem novēlu labu veiksmi!

 

Didzis Indriksons no Ogres:

– Šad tad sekoju. Pirms kāda laika bija hokejs, tagad – basketbols. Lielākoties sports ir dvēseles lieta. Nauda – tā paliek kaut kur blakus. Profesionālais sports ir profesionālais, amatieru sports ir veselībai, priekam, sacensību garam…

 

Kārlis Kangeris no Ogres:

– Tagad skatos Olimpiskās spēles, pirms tam skatījos Eiropas čempionātu futbolā. Šoreiz uzvarēja Itālija. Agrāk Latvijas valsts komanda futbolu labi spēlēja, tad pasaules rangā bija krietni nokritusies, tagad tendence iet uz augšu!

 

Raimonds Verigo no Ikšķiles:

– Minimāli, daudz nē. Ir sporta veidi, kam pasekoju līdzi, bet tā – laika nav. Pats šad tad paspēlēju volejbolu, tāpēc šim sporta veidam pievēršu uzmanību. Sports cilvēkam palīdz, tā ir veselība! Sports cilvēku uztur labā formā.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!