– Vai skolā vajadzīga militāri patriotiskā audzināšana?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

– Vai skolā vajadzīga militāri patriotiskā audzināšana?

Velta no Ķeipenes:

– Vispār ir vajadzīga! Nepārspīlējot, protams. Patriotiskā audzināšana mums stipri klibo. Mēs sasparojamies tad, kad mums ir kādas nepatikšanas. Nav vajadzīga pompozitāte, bet lai būtu kādas elementāras zināšanas…

 

Ludmila no Glāzniekiem:

– Es nezinu. Viss jau tik briesmīgi politizēts… Par to visu laiku runā, un tas nospiež. Tieši skolā tas diez vai ir vajadzīgs, jo tik daudz visa kā jau tā bērniem jāmācās. Agrāk vīrieši gāja, izturēja un izdarīja visu, kas vajadzīgs.

 

Anita Čakša no Lielvārdes:

– No vienas puses – varbūt jā, var gatavot nākamos aizstāvjus, no otras puses – man nepatīk nekas tāds, kas ir saistīts ar ieročiem, ne arī ar miera uzturēšanu ar ieročiem. Man tas nav saprotami, es esmu pacifiste.

 

Lauris Baress no Ogres:

– Domāju, ka jā. Mūsu jaunieši – man šķiet – ir maz izglītoti jautājumā par Latvijas drošību, par pienākumiem pret valsti. Vajadzētu viņiem mācīt to jau laikus, lai viņi būtu gatavi sniegt visu iespējamo palīdzību Latvijai.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!