– Vai šoruden pirms valsts dzimšanas dienas jums ir svētku sajūta?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

– Vai šoruden pirms valsts dzimšanas dienas jums ir svētku sajūta?

Andris Tretjakovs no Lielvārdes:

– Kaut kur tuvojas. Tas ir kā laiks, kad tuvojas ziema. Vēl nav sniega, vēl kaut kur kaut kas zaļš, bet… Svētku sajūta var būt kā iekšēji, tā ārēji. Kura ir svarīgāka? Ja cilvēkam sirdī ir lepnums par valsti, tad arī ārēji to atradīs, nav pat karogi vajadzīgi.

 

Millija Fedotova no Jumpravas:

– Sajūta ir drusciņ nomācoša, bet es cenšos būt optimistiskāka. Man gribētos, lai politiski represētie svētku pabalstu varētu saņemt pirms, nevis pēc svētkiem, tad varētu just, ka tie ir svētki. Tas man nepatīk, bet pārējais viss ir labi!

 

Līga Inča no Pārogres:

– Ir svētku sajūta! Ir šoruden, bija pagājušajā rudenī. Svētkus jau radām mēs paši, svētku sajūta atkarīga no mums. Svētki ir ģimenē. Situāciju, kas ir apkārt, mēs iespaidot nevaram, izdarīt neko nevaram. Kāpēc bojāt svētkus?

 

Valda Apsalone no Ogres:

– Jā, kālab ne! Mans vīrs bija tagadējās Latvijas virsnieks, dienēja uz kuģa. Latvijas dzimšanas diena jau mums visiem ir asinīs, ne tikai saprašanā. Šo sajūtu nekas nespēj ne mazināt, ne ietekmēt. Es savos gados neesmu tik viegli ietekmējama!

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!