– Vai un kā atzīmēsiet Mātes dienu?

[ A+ ] /[ A- ]

Ielu intervija

– Vai un kā atzīmēsiet Mātes dienu?

Valija Siliņa no Ogres:

– Sakarā ar epidemioloģisko situāciju ne visai varam tikties, viss vairāk notiek attālināti. Diezgan skumīgi tie svētki, nāk un aiziet… Bet Mātes diena ir ļoti skaisti svētki, sevišķi, kad bērni piedzimst un mazbērni arī klāt.

 

Lili no Jaunogres:

– Droši vien, ka mājās. Mātes diena ir privāti svētki. Piemēram, var apsveikt mammu no rīta ar sagatavotām brokastīm, bet katru reizi viss mainās tā, lai nepaliek garlaicīgi. Esmu digitālā māksliniece, dāvanas ir kreatīvas.

 

Ziedonis Nikolajevs no Ķeipenes:

– Zinu, ka mammai mīļākās puķes ir sarkanās neļķes. Tortīti nopirksim. Svētdien visām mammām būs svētki. Viņas pūlējās, lai bērnus no zīdaiņa vecuma izaudzinātu, palaistu skolās. Kad esi izaudzis, tad uzdevums ir palīdzēt vecākiem!

 

Daina no Glāzšķūņa:

– Mammas vairs nav. Ko nu es tur svinēšu… Rakšu dārzu! Mammai par godu var kādu puķi iestādīt, bet viņas dāvinātā puķe – prīmula – vēl ir dzīva, to es pārstādīju. Mammai mīļākas bija lauku puķes, bet dārziņš nav tik liels, lai tās sastādītu.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!