Valsts svētkos Ķeguma pilsētas ēkas iemirdzas sarkanbaltsarkanos toņos

[ A+ ] /[ A- ]

Foto no Ķeguma novada pašvaldības arhīva

Valsts svētkos Ķeguma pilsētas ēkas iemirdzas sarkanbaltsarkanos toņos

Šogad par godu Latvijas Republikas Proklamēšanas 102.gadadienai 17. un 18.novembrī Ķeguma pilsētas ēkas iemirdzējās sarkanbaltsarkanos toņos, sagādājot prieku un radot svētku noskaņu novada iedzīvotājiem un viesiem.

Iestājoties tumsai, Ķeguma Tautas nams, Ķeguma komercnovirziena vidusskola, ūdens tornis un Ķeguma evaņģēliski luteriskā baznīca tika apgaismota, iemirdzoties dažādās krāsās.

Baznīca simboliski tika ieskauta baltos toņos, atmirdzot svētumā, gaismā un šķīstībā. Ūdenstornī mijās sarkanās un baltās krāsas, veidojot Latvijas karogu. Kā norāda Ķeguma novada pašvaldības darbinieki, krāsas attēlo cīņas, kas novedušas līdz mūsu valsts izveidošanai. Ķeguma Tautas nams mirdzēja sarkanos toņos, simbolizējot spēku. Ik pēc divdesmit minūtēm pie tautas nama atskanēja mūzika, kura sasaucās ar gaismu spēlēm, jo kultūras joma vienmēr ir kustībā, attīstībā un izaugsmē. Savukārt Ķeguma komercnovirziena vidusskola rotājās dažādos gaismas elementos un krāsās, simboliski atainojot ceļu, kas ved līdz zināšanām un jaunu ieceru īstenošanai.