VASARA PAR BRĪVU!*

[ A+ ] /[ A- ]

TVT un BALTKOM klientu apkalpošanas centra vadītāja Jolanta Dreimane un kontu administratore Kristīne Meijere smaidot atklāj biroju un sagaida pirmos klientus

Ar tādu saukli trešdien, 1. jūnijā, tika atklāts saistīto uzņēmumu TVT un BALTKOM klientu apkalpošanas centrs Ogrē, Mālkalnes prospektā 5.

Kā pastāstīja biroja vadītāja Jolanta Dreimane, klientiem piedāvājumā būs dažādi TVT kabeļtelevīzijas un interneta  komplekti, kuriem nav nepieciešams dekoders un modems. Savukārt BALTKOM piedāvājumā – jauns un izdevīgs mājas komunikāciju komplekts – DUO, kas nodrošina vienotu interneta un digitālās televīzijas pieslēgumu un garantētu tehnisko kvalitāti un servisu. Protams, šajā centrā tiek gaidīti gan esošie TVT un BALTKOM abonenti, gan visi, kurus interesē izdevīgi un kvalitatīvi elektronisko sakaru piedāvājumi. Klientu apkalpošanas centra darbinieki palīdzēs Ogres iedzīvotājiem izvēlēties izdevīgāko un piemērotāko piedāvājumu tieši Jūsu mājoklim. Tāpat TVT klientiem šeit būs iespēja norēķināties par sniegtajiem pakalpojumiem bez komisijas maksas.

*par godu atklāšanai – īpašais piedāvājums