Vēl līdz 31.janvārim iespējams nobalsot par labāko pastnieku vai pasta nodaļas operatoru

[ A+ ] /[ A- ]

Vēl līdz 31.janvārim iespējams nobalsot par labāko pastnieku vai pasta nodaļas operatoru

Latvijas Pasts atgādina, ka nobalsot par 2021.gada labāko pasta darbinieku iespējams vēl līdz 31.janvārim, tāpēc aicina ikvienu klientu iesniegt konkursa anketu tiešsaistē http://anketa.pasts.lv/ vai arī nosūtīt to pa pastu ar jau apmaksātu piegādi – drukātās anketas ievietotas visos Laikrakstu un žurnālu abonēšanas katalogos 2022.gadam, kas bez maksas tika piegādāti lasītāju pastkastītēs pirms abonēšanas kampaņas sākuma pagājušā gada oktobrī. Aizpildītās anketas līdz 31.janvārim jāievieto jebkurā Latvijas Pasta vēstuļu kastītē vai jānodod pasta nodaļā – anketas nosūtīšana ir apmaksāta.

Tradicionālajā konkursā Mans pastnieks tiks noteikts labākais 2021.gada pastnieks un pasta nodaļas operators, kuru klienti novērtēs kā uzticamāko, zinošāko un izpalīdzīgāko pasta darbinieku katrā Latvijas reģionā – Kurzemē, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē un Rīgā.

Latvijas Pasts konkursu Mans pastnieks rīko jau vienpadsmito gadu, lai dotu iespēju pateikt paldies tiem pastniekiem un pasta nodaļu operatoriem, kuri pilda savus darba pienākumus ar lielu atbildību, rūpību un sirsnību. Iedzīvotāju vērtējumā labākie pastnieki un pasta operatori saņems vērtīgas balvas no Latvijas Pasta.

Pastnieka un pasta operatora profesija vienmēr bijusi novērtēta, taču īpaši Covid-19 apstākļos uzņēmuma darbinieki ir smagi strādājuši, lai sniegtu visus nepieciešamos pakalpojumus, kopš pandēmijas sākuma uzņēmumam ne dienu nepārtraucot savu darbību. Latvijas Pasta darbinieki visu šo laiku nodrošināja un turpina nodrošināt gan sūtījumu piegādes, gan klientu apkalpošanu visā Latvijas teritorijā. Visvairāk pastniekus novērtē seniori tieši lauku reģionos, jo pastnieks bieži ir vienīgā saikne ar ārpasauli, uzskata Latvijas Pasts.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!