Velofotoorientēšanās seriāla «Apceļo kaimiņus 2019» trešais posms – Ogrē!

[ A+ ] /[ A- ]

Velofotoorientēšanās seriāla «Apceļo kaimiņus» trešo posmu, kas notiks 6.jūlijā Ogrē, organizē Ogres novada Tūrisma informācijas centrs (ONTIC).

Velobraucēji tiek iedalīti divās grupās: a) izklaides grupa, kurā ir pieaugušie/-ais un vismaz viens bērns līdz 14 gadu vecumam; b) azarta grupa, kurā ir pieaugušie/-ais un/vai bērni no 15 gadu vecuma.

Dalība ir bez maksas. Ja vēlaties piedalīties, tad veidojiet komandu no 2 līdz 5 cilvēkiem un reģistrējieties elektroniski: ej.uz/velofotoOgre2019! Līdz startam sagatavojiet savu un bērnu velosipēdus, uzlādējiet fotoaparātu vai mobilo telefonu. Pilns nolikums: www.daugava.travel/akcijas.

Dienas plāns: pulksten 10.00 – reģistrācija pie ONTIC; 10.45 – komandas kapteiņu sapulce; 11.00 – starts; 15.00 – kontrollaika beigas; ap 16.00 – apbalvošana, informē ONTIC.

Piedalieties un iepazīstiet apkārtējo novadu krāšņākos dabas skatus, interesantākos kultūrvēstures objektus un aktīvās atpūtas iespējas! Pavadiet brīvo laiku jaukā kompānijā! Veiksmes gadījumā saņemsit jaukas balvas. Tiks apbalvoti katra posma pirmo trīs vietu ieguvēji, bet balvas saņems arī citi dalībnieki dažādās nominācijās.