Vēnu ārsts- FLEBOLOGS! Lielvārdē 27.janvārī!

[ A+ ] /[ A- ]

DR. MAURIŅA VĒNU KLĪNIKAS ĶIRURGS, FLEBOLOGS Dr. RETS VĪGANTS

Vēnu ārsts- FLEBOLOGS!

Latvijā vispār ir daudz stereotipu par ārstniecības iestādēm un tur notiekošo. It sevišķi tas attiecas uz fleboloģiju. Daudzi no šiem pieņēmumiem balstīti uz nezināšanu vai arī novecojušu informāciju. Taču  Dr.Mauriņa Vēnu centra galvenais  uzstādījums bija, lai jau pārkāpjot slieksni cilvēki  justos ērti, omulīgi un gaidīti. Pacientiem ir jāuzticas ne tikai mums kā ārstiem, bet arī iekšēji jātic, tam rezultātam uz ko mēs tiecamies – viņu veselības uzlabošanu”.

Dr. Mauriņa Vēnu centra speciālisti vispirms pacientu uzklausa, tādējādi izzinot problēmu un tikai vēlāk piedāvājot labāko risinājumu. Kā izrādās, ne vienmēr tā ir operācija. Ļoti bieži nēsājot kompresijas zeķes var apturēt vēnu slimību novēršot ķirurģiskas iejaukšanās nepieciešamību. Kompresijas terapija – tā arī ir revolucionāra tehnoloģija. Pateicoties medicīnas zinātnieku un tekstiluzņēmumu sadarbībai ir radīts brīnumprodukts, kurš precīzi saspiežot kāju būtiski uzlabo venozo asiņu plūsmu kājā. Pēc mediķu teiktā, šādas brīnumzeķes spēj aizkavēt slimības attīstību vairāk kā 50% gadījumu. Taču tas nav viss. Pēdējos gados fleboloģija pasaulē ir paveikusi apvērsumu, pierādot, ka arī vēnu varikozes gadījumos kāju operācija var būt ātrs un nesāpīgs process.

„Kādreiz, stāsta Dr.Rets Vīgants  „pacientiem tika veiktas smagas un asiņainas operācijas, kad ar gara griezuma palīdzību tika izvilkta slimā vēna. Tagad, mediķi ir pārgājuši uz mazāk traumatiskām ārstēšanas metodēm kā: lāzerķirurģija un putu skleroterapija. Ja pēc klasiskās operācijas pacients cieš asas sāpes un 2-3 nedēļas jūtas smagi slims, vienlaicīgi samierinoties ar pēc operācijas atstātajām rētām, tad pateicoties jaunajām tehnoloģijām operācija ilgst tikai trīsdesmit minūtes. Pacientam operācija tiek veikta vietējā anestēzija, cilvēks jau nākamajā dienā var doties uz darbu.” Ar lāzera palīdzību termiski slēdz vēnu, netraumējot apkārtējos audus. Turklāt pacientam pēc lāzera operācijas vai skleroterapijas ir būtiski mazāks iespējamo sarežģījumu vai kosmētisku defektu risks. Vienīgā neērtība ar ko pacients var saskarties ir kompresijas zeķu valkāšana pēc operācijas periodā, 3-4 nedēļu garumā.

 „Laikā, kad katram otrajam zemes iedzīvotājam ir problēmas ar kāju vēnām, mēs nevarējām palikt vienaldzīgi, stāsta  Dr. Rets Vīgants „Veicot regulārus izbraukumus uz reģioniem konstatējām, ka gadu no gada palielinās smagu kāju vēnu saslimšanas gadījumi. Tā kā valsts nefinansē kāju vēnu operācijas, uzskatot, ka tā tomēr ir kosmētiska problēma, pacientiem šīs operācijas ir jāsedz pašiem, kas daudziem, it sevišķi reģionu iedzīvotājiem ir par dārgu. Tāpēc arī nolēmām sniegt savu ieguldījumu, braucot izbraukumu konsultācijās”, pamato Dr. Vīgants.

Jau vairāk kā četrus gadus Dr. Mauriņa Vēnu centra flebologi dodas izbraukumos uz Latvijas reģioniem, sniedzot konsultācijas un piedāvājot piemērotāko kāju vēnu ārstēšanas veidu. Pa 2019. Gadu  ir sniegtas vairāk kā 12000 konsultācijas, kopskaitā veicot izbraukumus uz Liepāju, Ventspili, Rēzekni, Saldu, Tukumu, Daugavpili, Madonu, Bausku, Jēkabpili un citām Latvijas pilsētām.

Gaidīsim uz konsultācijām ! Uz tikšanos! Mums uzticas!

Annas Kauliņas ārstu praksē,

Lielvārdē, Raiņa ielā 5

VĒNU DIENA

Pirmdien, 27. janvārī no plkst. 9.00 – 19.00

pieņems „DR. MAURIŅA VĒNU KLĪNIKAS”

ĶIRURGS, FLEBOLOGS

Dr. RETS VĪGANTS

veicot pacientiem sonogrāfisku kāju vēnu izmeklējumu,

konsultējot un iesakot ārstēšanas plānu.

Iepriekšēja pieteikšanās uz ārsta maksas konsultāciju

pa tālruni: 67374747

Ar klīnikas PK konsultācijai ATLAIDE!