Vidusskolas aicina darbā pedagogus

[ A+ ] /[ A- ]

Šķiet, skolēniem tikko sācies vasaras brīvlaiks, bet mācību iestāžu direktoriem atpūta nav prātā, kamēr nebūs atrasti visi pedagogi, lai varētu uzsākt nākamo mācību gadu. Kā noskaidroja «OVV», skolotāji un citi speciālisti vajadzīgi visās mūsu novadu lielākajās mācību iestādēs.

Ķeguma komercnovirziena vidusskola aicina darbā medmāsu, logopēdu, matemātikas skolotāju, latviešu valodas skolotāju, sākumskolas skolotāju, kā arī tehniskās jaunrades un robotikas pulciņa vadītāju. Tālrunis uzziņām – 22005595.

Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolai jaunajam mācību gadam vajadzīgs fizikas skolotājs (pilna slodze), matemātikas skolotājs (nepilna slodze), ķīmijas skolotājs (17 kontaktstundas), ģeogrāfijas skolotājs (17 kontaktstundas) un sākumskolas skolotājs. Algas likme par pilnu slodzi – 1065 eiro (pirms nodokļu nomaksas). Tiek piedāvāta arī veselības apdrošināšana un iespēja īrēt pašvaldības dzīvokli. Tālrunis uzziņām – 65054395. Pieteikumus un CV sūtīt uz e-pasta adresi: aivars.peisenieks@vidusskolalielvarde.lv.

Ikšķiles vidusskola aicina pieteikties kandidātus uz sākumskolas skolotāja vakanci. Atalgojums – līdz 895 eiro (pirms nodokļu nomaksas) par vienu likmi jeb 30 stundām nedēļā. Tālrunis informācijai – 65020992, pieteikumus pieņems līdz 8.jūlijam.

Ogres 1.vidusskola aicina darbā fizikas skolotāju un karjeras konsultantu. CV un motivācijas vēstuli lūgums sūtīt uz skolas direktora e-pasta adresi: igors.grigorjevs@ogresnovads.lv. Papildus jautājumu gadījumā var zvanīt uz tālruni 29697125.

Madlienas vidusskolai nākamajam mācību gadam vajadzīgs krievu valodas skolotājs uz pilnu darba slodzi un izglītības psihologs uz nepilnu darba slodzi (0,2 amata likmes). Dzīves aprakstu un motivācijas vēstuli lūgums sūtīt uz skolas e-pasta adresi: madlienasvidusskola@ogresnovads.lv. Tālrunis informācijai: 65039158 vai 29464456.

Ritvars Raits