Vidusskolnieku volejbola turnīrā uzvar Ogres tehnikums

[ A+ ] /[ A- ]

Pagājušajā mēnesī Ogres tehnikuma volejbola izlase izcīnīja Policijas kausu, šonedēļ jau kļuva par Skolēnu sporta spēļu čempioni.

Pagājušajā mēnesī Ogres tehnikuma volejbola izlase izcīnīja Policijas kausu, šonedēļ jau kļuva par Skolēnu sporta spēļu čempioni.

27.janvārī Lielvārdes novada sporta centrā norisinājās Skolēnu sporta spēļu turnīrs volejbolā 10.-12.klašu audzēkņu komandām, kurā piedalījās Ogres, Lielvārdes un Ikšķiles novada mācību iestāžu puišu izlases. Par čempioniem kļuva Ogres tehnikuma komanda, bet pārējās vietas uz goda pjedestāla izcīnīja Jumpravas vidusskolas un Ogres 1.vidusskolas volejbolisti.

Lielvārdē bija ieradušās septiņas komandas, kas tika sadalītas divās apakšgrupās. A grupā nevainojami cīnījās Ogres tehnikums, kas ar 2:0 uzvarēja gan Ikšķiles vidusskolu, gan Ogres 1.vidusskolu. 2.vietu ieguva Ogres 1.vidusskolas izlase, kas ar 2:0 pieveica ikšķiliešus. B grupā trīs uzvaras ar 2:0 guva jumpravieši, kuri ar tādu rezultātu pārspēja gan Lielvārdes un Madlienas vidusskolu, gan arī Ogres Valsts ģimnāziju. Pateicoties uzvarai ar 2:0 pār ģimnāzistiem un labākai punktu attiecībai mačā ar mājiniekiem lielvārdiešiem, 2.vietā ierindojās madlienieši. Cīņā par 3.vietu apakšgrupā veiksmīgāki izrādījās lielvārdieši, kuri ar 2:0 pieveica Ogres Valsts ģimnāzijas komandu, atstājot to pēdējā vietā.

Komanda, kura uzvarēja lielākajā apakšgrupā jeb Jumpravas vidusskola, jau bija sev nodrošinājusi vietu pusfinālā, bet pārējās sešas komandas vispirms aizvadīja ceturtdaļfināla spēles. Tajās Ogres tehnikums ar 2:0 uzvarēja Ogres Valsts ģimnāziju, Ogres 1.vidusskola ar tādu pašu rezultātu – Lielvārdes vidusskolu, bet Madlienas vidusskola arī ar 2:0 – Ikšķiles vidusskolu. Pirmajā pusfinālā tehnikuma volejbolisti ar 2:0 sakāva Ogres 1.vidusskolas izlasi, bet otrajā jumpravieši ar tādu pašu rezultātu uzvarēja madlieniešus. Spēlē par bronzas medaļām Ogres 1.vidusskolas komanda tikai ar 2:1 uzvarēja madlieniešus, bet lielajā finālā Ogres tehnikums svinēja jau kārtējo uzvaru ar 2:0, pieveicot Jumpravas vidusskolas komandu.

1.Ogres tehnikums: Armīns Tomiņš, Emīls Lamberts, Elvis Šumskis, Ainārs Andiņš, Klāvs Briedis, Arvis Tišonoks un Emīls Elksnītis. Treneris – Artūrs Priževoits.

2.Jumpravas vsk.: Dāvis Višs, Dāvis Krūzmanis, Kristaps Skudra, Edgars Rasmanis, Rihards Krūmiņš, Matīss Pēteris Polis un Atis Kozlovskis. Sporta skolotājs – Jānis Pamiljans.

3.Ogres 1.vsk.: Ģirts Rudzišs, Ilmārs Pokšāns, Miks Mežvēvers, Mareks Viņiarskis, Rinalds Štauers, Artūrs Lazdiņš un Ingus Lapāns. Sporta skolotājs – Gatis Heidingers.

 

Ritvars Raits

 

Ainara Puķīša foto