Vīriešu 1.līgā labākās sekmes «Lielvārdei»

[ A+ ] /[ A- ]

Ritvars Raits

Latvijas čempionāta florbolā vīriešu 1.līgā Ogres novadu pārstāv trīs komandas – «Lielvārde», FK «Ogres Vilki» un «FK Metēji/Ogre». Pagājušās nedēļas nogalē «FK Metēji/Ogre» un «Lielvārde» aizvadīja savstarpēju spēli, kas notika Ogrē. Ar 8:1 uzvarēja lielvārdieši.

Komandām «FK Metēji/Ogre» un «Lielvārde» tā bija jau otrā savstarpējā spēle šosezon. Pirmā riņķa mačā, kas 15.septembrī notika Lielvārdē, ar 7:5 uzvarēja mājinieki. Atbildes spēle norisinājās 9.janvārī Ogres 1.vidusskolas sporta hallē. Tās rezultātu 6.minūtē ar vārtu guvumu atklāja Niks Nazarovs (1:0), bet 14.minūtē rezultāts kļuva jau 3:0, jo pa bumbiņai mājinieku vārtos bija ieraidījuši arī Anrijs Pavlovs un Juris Sandis Jēgers. Pēc pusminūtes iemesls gavilēm radās arī ogrēniešiem, jo ar vārtu guvumu izcēlās viņu uzbrucējs Heinrihs Siliņš – 1:3. Kā vēlāk izrādījās, tie šajā mačā bija komandas «FK Metēji/Ogre» goda vārti. Pēc otrās trešdaļas «Lielvārde» atradās vadībā ar 5:1, bet visā spēlē triumfēja ar 8:1.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās pelnīti saņēma vārtsargs Raivis Masiulis, kurš atvairīja 33 no 34 ogrēniešu metieniem. Rezultatīvākais viņa komandā ar «hat-trick» bija Juris Sandis Jēgers, divi goli Anrija Pavlova kontā, 2 (1+1) punktus sakrāja Niks Nazarovs, bet ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Kārlis Jansons. Par labāko star ogrēniešiem atzina Dairi Tropu, kurš asistēja savas komandas vienīgo vārtu guvumā.

FK «Ogres Vilki» 8.janvārī devās uz Kurzemi, lai krustotu nūjas ar komandu «Leģions/Grobiņas SC», kurai pirmā apļa mačā, kas 10.oktobrī norisinājās Ogrē, piekāpās ar 4:7. Atbildes spēles rezultātu 5.minūtē atklāja ogrēnietis Rihards Dainis, izmantojot savas komandas skaitlisko vairākumu – 1:0. Pēc pirmā perioda rezultāts bija neizšķirts (1:1). Neizšķirts bija arī pēc otrās trešdaļas (3:3), kurā «Ogres Vilku» labā pa golam iemeta Kārlis Krastiņš un Rihards Dainis. Pēdējā perioda sākumā Edgars Birkenfelds ar vārtu guvumu vadībā izvirzīja Ogres florbolistus (4:3), bet grobiņieši atlikušajā laikā spēja iemest divus golus, sagādājot mūsējiem zaudējumu ar 4:5.

Labākā spēlētāja balvu Ogres komandā saņēma divu vārtu autors Rihards Dainis. Viņa komandas biedram Kārlim Krastiņam 2 (1+1) punkti, bet ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Edgars Ričards Gremze.

Komandas «Lielvārde» un «FK Metēji/Ogre» cīnās turnīra Austrumu grupā. Lielvārdiešiem šobrīd ir jau 21 punkts un 3.vieta turnīra tabulā, bet ogrēnieši ar astoņiem punktiem atrodas 7.pozīcijā. FK «Ogres Vilki» Rietumu grupas turnīra tabulā ar 18 punktiem ieņem 5.vietu.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!