«Visa Veida Kustība» realizēs projektu jauniešiem

[ A+ ] /[ A- ]

Apstiprinājumu saņēmis Lielvārdes sporta aktīvistu biedrības «Visa Veida Kustība» projekts jauniešiem «Bez apstājas!». Tā mērķis – veicināt jauniešu veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, pilnveidot viņu fizisko un garīgo attīstību, kā arī veicināt priekšlaikus mācības pametušo jauno cilvēku aktīvu līdzdalību ikdienas dzīvē un iekļaušanos sabiedrībā.

Projektā paredzētas tādas aktivitātes kā jauniešu apmācības, informatīvi iedvesmojošas lekcijas kopā ar fizioterapeitu, uztura speciālistu un sporta treneri, pašdisciplīnas un mērķu sasniegšanas nodarbības, pārgājiens/izdzīvošanas skola un sporta pasākumi. Projekta finansējums – 4600 eiro, tā īstenošanas laiks – līdz 3.jūlijam. Pirmā projekta aktivitāte paredzēta jau 16.janvārī pulksten 16.00 – Lielvārdes novada sporta centra 2.stāvā – jauniešu telpā.

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar Lielvārdes novada pašvaldību un Eiropas sociālā fonda projekta «Atbalsts priekšlaicīgai mācību pārtraukšanas samazināšanai». Vairāk informācijas, zvanot uz tālr. 27633024 (projekta koordinatore Zita Bērziņa).