Zem āmura nonākuši maksātnespējīgā deputāta Āboliņa īpašumi

[ A+ ] /[ A- ]

Latvijas Republikas oficiālajā izdevumā «Latvijas Vēstnesis» publicēti paziņojumi par to, ka izsolē tiks pārdoti divi nekustamie īpašumi, kas pieder Lielvārdes novada domes deputātam Jānim Āboliņam – zemesgabals ar ēkām Lielvārdē un dzīvoklis Ikšķilē. Izsoles noslēgsies 22.februārī, bet pieteikties tai, iemaksājot drošības naudu, var līdz 11.februārim.

Maksātnespējīgajam J.Āboliņam piederošais nekustamais īpašums Lielvārdes centrā (Dārza ielā 3) sastāv no zemesgabala ar kopējo platību 2090 kv.m., uz tā esošās dzīvojamās ēkas un sešām palīgceltnēm. Sākumcena šim īpašumam noteikta 16 000 EUR apmērā. Ikšķilē tiks pārdots 66.6 kv.m. liels dzīvoklis, kas atrodas Rīgas ielā 2-1. Tam izsoles sākumcena ir 2600 EUR.

Interesanti, ka citam dzīvoklim, kurš atrodas tieši tajā pašā mājā un arī tiek izsolīts, bet, spriežot pēc kopīpašuma domājamās daļas, varētu būt pat mazāks, sākumcena noteikta krietni augstāka – 14 500 EUR. Deputāts Jānis Āboliņš, kuram jau pirms nedēļas tika palūgts viņa viedoklis par šo milzīgo sākumcenas atšķirību, šo jautājumu ignorē.

Ritvars Raits